Closing date for applications: January 31, 2020

BAŞVURULAR İÇİN KAPANIŞ TARİHİ: 31 OCAK 2020. BRCGS, üretim sonrası aşamadan tüketiciye kadar, geniş bir alanı kapsayan tedarik zinciri güvence programları sunan, saygın bir tüketici ve marka koruma şirketidir. Üçüncü taraf çözümlerde en üst standardı temsil eden şirketimiz, marka sahiplerine ürünlerinin gerekli kalite ve güvenlik düzeyine sahip olması ve bunların ötesine geçmesini sağlayacak güven ve inancı verir. Dünya genelinde, ortaklar ağıyla 29.000’den fazla noktada eğitim, denetleme ve belgelendirme hizmetleri veren gerçek bir uluslararası işletmedir. LGC’nin bir parçası olan BRCGS, üstün nitelikli bir ürün geliştirme ve uluslararası büyüme programı başlatmakta olup, stratejik ve operasyonel hedeflerimizin desteklenmesine yardımcı olacak ticari temsilciler Aramaktadır.

BAŞVURULAR İÇİN KAPANIŞ TARİHİ: 31 OCAK 2020

BRCGS Hakkında

BRCGS, üretim sonrası aşamadan tüketiciye kadar, geniş bir alanı kapsayan tedarik zinciri güvence programları sunan, saygın bir tüketici ve marka koruma şirketidir. Üçüncü taraf çözümlerde en üst standardı temsil eden şirketimiz, marka sahiplerine ürünlerinin gerekli kalite ve güvenlik düzeyine sahip olması ve bunların ötesine geçmesini sağlayacak güven ve inancı verir.

Standart ürün gamı; Gıda Güvenliği, Tüketici Ürünleri, Depolama ve Dağıtım, Paketleme, Perakende ve Acente ve Aracılık hizmetlerini kapsar ve programlarımızı destekleyen, tamamlayıcı bir hizmet portföyümüz bulunmaktadır. Bu hizmetlerimiz, online bilgi platformu, yayımcılık, eğitim ve danışmanlık hizmetleri de içermektedir. Yeni iş alanları arasında etik, küçük işletmeler için START! Etik Ticaret ve Sorumlu Tedarik, Gluten, Bitki Bazlı ve ortağımız Trace One tarafından sunulan çeşitli tedarik zinciri yönetim araçları bulunmaktadır.

Dünya genelinde, ortaklar ağıyla 29.000’den fazla noktada eğitim, denetleme ve belgelendirme hizmetleri veren gerçek bir uluslararası işletmedir. LGC’nin bir parçası olan BRCGS, üstün nitelikli bir ürün geliştirme ve uluslararası büyüme programı başlatmakta olup, stratejik ve operasyonel hedeflerimizin desteklenmesine yardımcı olacak ticari temsilciler Aramaktadır.

Pozisyonun Amacı

BRCGS aşağıdaki alanlarda destek sağlayabilecek yerel bir kaynağa sahip olarak, gelişen uluslararası pazarlardaki varlığını güçlendirmeyi arzulamaktadır:

 • Konferans ve etkinliklerde ticari temsilcilik
 • Perakendeci ve imalatçı gibi yerel karar vericilerle irtibat
 • BRCGS Küresel Standartlar ekibiyle tedarik zinciri programlarına yardım ve destek
 • Düzenleyici kurumlar ve devlet makamlarıyla irtibat
 • Profesyonel gelişim programımız için yerel irtibat kişisi

 

Bu pozisyon, yerel pazarında tedarik zincirini bilen, markamızla çalışmaktan fayda sağlayacak bireyler için ideal bir görev olacaktır. Aradığımız kişiden daha önce devlet makamlarıyla iş yapmış olmasını, markalara ve piyasa dinamiklerine hâkim olmasını beklemekteyiz.

Özellikle danışmanlıkta olmak üzere, programlarımızla çalışmaktan doğacak birçok fırsat olacak. Şirketimizle çalışmanız, kişisel markanızın değerini artıracak. Biz bölgesel destek sağlarız; küresel ekipler ise bireylere destek sağlar.

Vasıflar ve Aranan Özellikler

BRCS için adayda aradığımız özellikler:

 • Hâlihazırda tedarik zincirinde çalışan, tedarikçilere odaklı bağımsız bir danışman olması
 • Saygın eğitimcilerimizden biri olması (ATP)
 • Saygın danışmanlarımızdan biri olması (ACP)
 • Potansiyel olarak mevcut denetimcilerimizden biri olması ya da daha önce programlarımızdan birinde çalışmış olması
 • Perakende, QSR ve imalatta deneyim sahibi olması
 • BRCGS Küresel Standartlarını bilmesi ve programlarımızdan herhangi birini gerçekleştirmiş olması

Ücret ve Ödenekler

 • BRCGS ile anlaşılan her iş için uygun bir günlük ücret ödenecektir
 • İlgili seyahat harcamaları karşılanacaktır
 • Gerekli BRCGS eğitim ve sertifikaları ücretsiz sağlanacaktır
 • Hâlihazırda EMEA bölgesi ve Kuzey Amerika’da düzenlenen Gıda Güvenliği konferanslarına ücretsiz giriş imkânı sağlanacaktır

NASIL BAŞVURULUR

Başvurmak için lütfen özgeçmişinizi Tessa Kelly - Operasyon Direktörü ve EMEA Bölge Direktörü'ne iletin - tessa.kelly@brcgs.com